Форум стран СНГ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Реклама

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

акая реклама, по вашему мнению, более эффективна? целевая аудитория - частный сектор (строящиеся или уже построенные дома). тематика товаров - кованные или обычные перила, беседки, скамьи, ворота, в т.д. форумчане, скажите, как вы ищете подобные товары? Спасибо

0

2

Відкрили з сестрою салон красоті, і почали рекламну кампанію. Поки пишемо оголошення на дошках оголошень і соціальних мережах в інтернеті, давали кілька оголошень в простих газетах. Поки ми звичайно в початку шляху, і клієнтів небагато, ось і хочемо щось ще цікаве придумати для залучення покупців. Порадьте будь ласка - як ще можна ефективно рекламувати магазин?

0

3

Зі свого досвіду, я вам раджу звернути увагу на рекламу, яка розміщується на транспорті. Мені здається, що на неї в першу чергу звертають увагу.

0

4

Зараз такий час, що рекламувати свої товари або послуги можна як завгодно. Моя порада буде таким, що рекламну діяльність потрібно проводити як в інтернеті, так і в реалі, тому, що тільки використання декількох видів реклами дасть хороший результат. Можна наприклад комбінувати так: контекстна реклама + соц.сети, і ще роздача рекламних листівок та буклетів в жвавих місцях міста. Ще можно замовити наружні рекламу, наприклад на скроллах adv-aimgroup.com.ua/uk/type/skrolly/kievskaya-oblasti

0

5

чем больше разной рекламы, тем лучше

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно