Форум стран СНГ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум стран СНГ » Форум ремонт в квартире. » Дизайн прихожої — де є варіанти з фото і описом?


Дизайн прихожої — де є варіанти з фото і описом?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Потрібні варіанти з фото, на яких є дизайн прихожої в квартирі. Хочу проаналізувати різні варіанти і вибрати з кожного цікаві для себе рішення. Може хтось зустрічав на просторах інтернету відеоролики або статті про дизайн прихожої в квартирі, поділіться посиланням, будь ласка.

0

2

Є цікавий матеріал про дизайн прихожої за цим  посиланням. Там є фото прикладів і рекомендації дизайнерів. У статті також знайдете багато порад від фахівців з ремонту квартир. Наприклад, як обробити стелю, стіни, підлогу в передпокої. Які матеріали краще використовувати. Як вибрати стиль оформлення приміщення, розмістити меблі і елементи декору. Почитайте, це допоможе вам визначитися з дизайном прихожої і зробити якісний ремонт в квартирі.

0

3

Кращим доповненням такої кімнати може стати дизайнерські меблі. Придбати таку на вигідних умовах можна в arhome.com.ua
Щоб створити затишний і стильний інтер’єр, меблі для дому повинні відповідати габаритам приміщення. Тому, замовлення краще оформляти після консультації.

0

4

Создание дизайна лучше поручить профессионалам, как по мне. Особенно это касается кухни. Вот номер телефонов менеджера той компании, куда я обращался: 098 489 97 89 и 097 094 71 14 ( Александр ). Результатом я доволен. Всё было выполнено в срок и несколько раз со мной согласовано.

Отредактировано vlad070503 (Сб 03:51)

0

5

Я бы сделала все в стиле минимализма.

0


Вы здесь » Форум стран СНГ » Форум ремонт в квартире. » Дизайн прихожої — де є варіанти з фото і описом?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно