Форум стран СНГ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум стран СНГ » Форум медицина » codare alcoolism Chisinau


codare alcoolism Chisinau

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Bună ziua. Cine cunoaște o clinică bună de tratare a drogurilor în Chișinău? Tatăl meu are probleme cu alcoolul. au nevoie de codificare și de ajutor calificat de la specialiști. Tatăl vrea să renunțe, dar nu poate renunța la băut de unul singur. Prin urmare, căutăm o clinică bună și dovedită. Vă mulțumim anticipat pentru contactele dvs.

0

2

Există multe clinici bune, din păcate, la Chișinău nu vă voi spune, dar faptul că tatăl dumneavoastră are dorința de a renunța este deja un pas imens și o mare speranță. Orice clinică are o abordare integrată a tratamentului dependenței, deci totul va fi bine. Îl vor picura, vor curăța corpul, vor prescrie medicamente și, desigur, vor stabili ședințe cu un psiholog, astfel încât totul să fie în regulă, cred.

0

3

Bună ziua. Suntem un frate codare alcoolism Chisinau  în clinică Med-Zahid. Au doar specialiști calificați, cu o vastă experiență. Tratați dependența de alcool în orice etapă. Au terapie complexă, inclusiv detoxifiere a corpului, medicamente și ședințe cu un psihoterapeut. În general, o abordare foarte competentă și delicată a persoanelor dependente, dar cel mai important, tratamentul ajută cu adevărat. Fratele meu nu bea de mai bine de un an și nu este încă atras de alcool.

0


Вы здесь » Форум стран СНГ » Форум медицина » codare alcoolism Chisinau


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно