Форум стран СНГ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум стран СНГ » Форум заете ли вы, что... » порекомендуйте


порекомендуйте

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Доброй ночи. Порекомендуйте проверенный интернет-магазин бытовой техники? Очень нужно заранее благодарю.

0

2

А как вы через интернет заказываете, как доставка всё в целости? Я просто мало себе представляю например заказать через интернет телевизор или холодильник.

0

3

А в чём проблема? Я много бытовой техники заказала через интернет и холодильник в том числе. Доставка быстрая, всё в порядке. Вообще в Техношоп сервис на высоте. Зайдите на сайт там есть каталог с характеристиками на каждый товар и цены кстати тоже там есть.

0

4

На рахунок саме магазину скажу, що краще просто обирайте там, де офіційно продається техніка потрібного вам бренду. Так буде більш дешево купити. Наприклад в мене ось така кавомашина електролюкс бренд чудовий і сама по собі техніка недорога, як для свого класу. Вдається досить смачну каву в ній варити і працює без проблем.

Отредактировано InnaVishnya (Ср 00:28)

0

5

Дякую за поради. Теж обираю холдильник. Мій уже вдруге зламався( Білье реонтувати його не хочу.

0

6

Після переїзду до власного будинку нам теж довелося шукати магазин з нормальною технікою та вигідними цінами, бо потрібно було багато чого. Ми обрали фірмовий магазин побутової техніка https://bosch-siemens.lviv.ua/ Тут оригінальна продукція брендів Bosh та Siemens. На техніку найкащі ціни та надається офіційна гарантія. На сайті представлений широкий модельний ряд домашньої техніки.

0


Вы здесь » Форум стран СНГ » Форум заете ли вы, что... » порекомендуйте


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно